Kuidas valida põrandapesumasinat?

Kui oled otsimas põrandapesumasinat, mis oleks sobilik just kodu või väiksema kontoripinna puhastamiseks ning sa ei tea millist põrandapesumasinat endale valida, siis Kärcher on tulnud välja just kodukasutajale mõeldud põrandapesumasinaga, mis on samaaegselt nii tolmuimeja kui ka põrandamopp.

Kärcheril on pakkuda kahte tüüpi põrandapesumasinaid Kärcher FC5 ja Kärcher FC3, mis on oma välimuselt ning kasutamiselt üsnagi sarnased ning mida on saadaval nii juhtmega kui akuga.

Kui nüüd võrrelda kahte põrandapesumasinat omavahel, siis mudelil FC5 on mustavee ära tõmbamine tolmuimejana, siis FC3-l on see mehaaniliselt.

Üldiselt on Kärcheri põrandapesumasinad mõeldud alates 25m2 põrandapindade puhastamiseks ning puhastatav pind paagi kohta on ca 60m2.

Põrandapesumasina eeliseks võrreldes tavatolmuimejaga koristamisel ja mopiga pesemisel on nii koristamise mugavus ja kiirus kui ka see, et mopiga puhastades enamasti läheb põrandat pestes palju mustust mopi alt läbi ning tulemus peale põranda kuivamist on see, et põrand ei ole mitte nii puhas kui võiks ja samuti võivad olla mopiga põranda pesemisel nähtavad mustuse triibud.

Pestes põrandapesumasinaga kogutakse mustus pöörlevatelt rullidelt kohe kokku ja tänu sellelele jääb põrandapind kordades puhatamaks, kui seda tehes tavalise mopiga.

Kumb aga siiski valida?

Kui akuseeria puhul ei pea muretsema ei pistikupesade asukoha ega juhtme pikkuse pärast, siis ikkagi ennem seadme soetamist tasuks mõelda, kui palju aega kulub muidu põrandate puhastamisele, sest akuseeriaga põrandapesumasina tööaeg on vaid 15-20 minutit ning laadimisaeg millest väga ei räägita lausa 4 tundi.
Kui aga arvate, et teie koristusaeg võiks olla pikem kui 15-20 minutit ning tänu pikale laadimisajale oodata ei soovi ning päeva jooksul kaks korda koristada ka ei tahaks oodates akulaadimise järel , siis on kindlasti mõistlikum valik soetada juhtmega versioon.

Kui aga kindel ei ole, kas selline põrandapesumasin on üldsegi sinule sobilik ning ei tea ka täpselt, kui palju võiks aega kulutada uue masinaga koristamisele ja heameelega sooviksid sellist seadet ennem ostmist ka proovida, siis selleks tule ja rendi see meilt – puhastaise.ee/toode/porandapesumasin/