Põrandapesumasin FC5

15.00 (12.50+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkus – Päev Uue rendipäeva algus kell 9.00 Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkus – Päev
Uue rendipäeva algus kell 9.00
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Kalendrisse märkida vaid järele tulemise kuupäev!

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Põrandapesumasina rent

Põrandad tahavad korralikku pesu igas kodus vähemalt korra nädalas, sest ikka juhtub, et põrandale jäävad kohviplekid, porijäljed või moositilgad. Sama tihti tuleks need ka tolmuimejaga üle käia ja ära puhastada saiapuru ja tolmurullid.

Koduste tööde tegemine on aga ajakulu ning seepärast on mõnus, kui need kaks tüütut ülesannet saab täidetud ühe korraga ja lisaks võrreldes tavapärase mopiga koristades jääb põrand tunduvalt puhtamaks, sest erinevalt mopist korjab põrandapesumasin Kärcher FC5 koheselt üles kõik maas oleva sodi, mitte ei lükka seda lihtsalt edasi.

Kärcher FC5 põrandapesumasina rent sobib suurepäraselt nii puidust, kivist kui PVC-st valmistatud põrandate puhastamiseks. Seade sobib peamiselt koduseks kasutamiseks (või väiksemate pindade puhastamiseks, suuremaid pindasid, mis vajavad ka sügavamat puhastust saab puhastada näiteks põrandapesumasinaga Kärcher BR 3/40C.

 

PS! Hea võimalus enne ostmist rentida, et saada selgeks kas seade on teie kodu jaoks, samuti sisaldab põrandapesumasina rent ka pesuainet Kärcher Universal Floor Cleaner (RM 536).

 

 

 

 

Põrandapesumasina juhend:

Esimese asjana eemaldada seadme eesmisel küljel olev pesuaine paak ning täida see pesuaine ning leige veega, seejärel vala klaasi täis vett mustale alusele nii et pool klaasi oleks kallatud ühele rulli poolele ja teine teisele poolele.

See järel pane seade vooluvõrku nii, et ei eemalda põrandapesumasinat aluselt ja lülita seade sisse ca 5-10ks sekundiks, nii saavad kallatud veest rullid ümberringi märjaks ja põrandat pesema asudes ei kahjustaks rulle ega kasutaks rullide märjaks tegemiseks pesuainet vaid pesuainega saaks puhtaks vaid põrand.

Eemaldage põrandapesumasin aluselt ja alustage sobiva pinna puhastamist.
Kontrollige seadme tagumiselt poolelt aegajalt et mustavee paak ei oleks saanud liiga täis ega ületaks märgist MAX

Kui mustavee paak on aga täitunud märgistunseni MAX, siis eemaldage mustavee paak ja eemaldage musta vee paagilt kaas ja kallakse paaki kogunenud must vesi ära.

Kui olete põrandate puhastamise aga lõpetanud, siis asetage põrandapesumasin tagasi alusele ning valage taas mõlemale rullipoolele kokku klaasitäis vett, seda siis selleks et eemaldada rullidele kogunenud mustus.

Põrandapesumasina FC5 tutvustavat videot saab jälgida siit:

 

You've just added this product to the cart: