Puulõhkumismasin (väike)

15.00  (12.50  + km)

  • Kirjeldus

Toote kirjeldus

Puulõhkumismasina rent

Puulõhkumismasin 6,5T suudab talveks vajaliku küttepuukoguse ära lõhkuda kiirelt ja korralikult. Nii aitab masin kokku hoida nii aega kui sinu tervist. Ühes tunnis saab lõhutud kuni 100 halgu ja sinu käed ja selg ei saa liigset koormust. Puulõhkuja on turvaline ja töötab vaikselt. See lõhub ühtemoodi hästi nii kuivanud kui tooreid halge.

Masina andmed:

  • Kuni 100 halgu tunnis;
  • Võimsus 3 hj
  • Lõhkumisrammi jõud 6,5 tonni
  • Halu maksimaalsed mõõdud 52 x 25 cm

Puit on inimesele sooja andnud aastatuhandeid ning ka 21. sajandil ei ole midagi õdusamat kui külmal talvepäeval ahju ees istuda, puude praksumist kuulata ja sooja kakaod juua.
Paraku on kütteks puude lõhkumine raske töö ja neil, kel kodus just ahi sooja annab, tuleb see ülesanne igal aastal ikka ja jälle ette võtta. 20 ruumi puid ära lõhkuda on korralik töö. Kuid nii oli see vanasti! Tänapäeval on ka lihtsam võimalus – rendi puulõhkuja!
Selle asemelt, et üks kaunis suvine nädalavahetus või koguni mitu kulutada puude lõhkumise peale, võid rentida puulõhkumismasina. Meilt rentides on selle hind väga soodne.

Rendi puulõhkumismasin – see on kirvest turvalisem

Masin on ka oluliselt turvalisem kasutada kui kirves. Seadme võimsus on 3 hobujõudu ning lõhkumisrammi jõud 6,5 tonni. Hea kirves tugeva kasutaja käes võib pakku tabada kuni tonnise jõuga, sestap on masinal jaksu piisavalt.
Halgude maksimaalsed mõõdud  selle 6,5-tonnise masina jaoks on 52 x 25 sentimeetrit.