Rohu –ja võsalõikur

24.00 (20.00+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkus – Päev Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval kell 9.00 Nädalavahetuse rendihind- 40€ Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkus – Päev
Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval kell 9.00
Nädalavahetuse rendihind- 40€
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Rohu -ja võsalõikuri rent

Rohu -ja võsalõikur sobib nii madala muru lõikamiseks, kõrge rohu kui ka võsalõikamiseks. Selleks on masinal iga töö jaoks ka oma tööriist, et töötamise kvaliteet ja kiirus oleks maksimaalne.

Võimalik on paigaldada seadmele siis tamiiliotsik, metallist rohuketas või võsaketas, aga seda oleks hea teada anda ennem rentima tulemist, et mida täpsemalt soovite teha, et saaksime seadme valmis panna vastavalt teie vajadustele.

Kuna tamiiliotsik eeldab ka et oleks olemas tamiil, siis seda on võimalik saada samuti meie käest ning seda anname kaasa vastavalt vajadusele ning selle eest tasumine toimuks alles peale trimmeri tagastasmist põhimõttel, et maksate vaid selle eet palju kulutasite.

Kuna ohutus on meie prioriteet, siis anname seadmega kaasa ka kaitseprillid ja ka kaitsemaski ning lisaks on seadme mugavaks kasutamiseks kaasas ka traksid, mille külge on mugav kinnitada trimmer, et käed ei väsiks ning töötamine oleks kiire ja mugav.

Kui on soovi kasutada vaid kergema muru lõikamiseks lõikurit, siis on meil valikus ka veidi väikem murutrimmer.

Rohu -ja võsalõikuri andmed:

  • Kubatuur: 34,6cm3
  • Võimsus: 1,4Kw
  • Kütusepaak: 0,6L
  • Kaal: 7Kg
You've just added this product to the cart: