Puulõhkumismasin (jalgadel)

18.00 (15.00+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkus – Päev Uue rendipäeva algus kell 9.00 Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkus – Päev
Uue rendipäeva algus kell 9.00
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Kalendrisse märkida vaid järele tulemise kuupäev!

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Puulõhkumismasina rent

Puulõhkumismasin mida pakume on 6,5T  (võimsaim endasuguste seas) ja suudab talveks vajaliku küttepuukoguse ära lõhkuda kiirelt ja korralikult. Nii aitab masin kokku hoida nii aega kui sinu tervist. Ühes tunnis saab lõhutud kuni 100 halgu ja sinu käed ja selg ei saa liigset koormust. Puulõhkuja on turvaline ja töötab vaikselt. See lõhub ühtemoodi hästi nii kuivanud kui tooreid halge.

Seadmel  on all ka alusraam tänu millele ei ole vaja eraldi paigaldada seadet lauale või alusele aga kahjuks olemasolevale raamile ei saa seadet paigaldada igasse sõidukisse, et sobib vaid univesaalkerega autosse ning selle puudumisel saame rentida ka koos puulõhkumismasinaga kerghaagist, et mugavalt puulõhkumismasinat viia soovitud kohta.

Kui ei ole aga ei suuremat autot ega võimalust kasutada kerghaagist, siis on pakkuda ka ilma abiraamita täpselt sama puulõhkumismasinat, mis mahub igasse sõidukisse.

Puulõhkumismasina andmed:

  • Jõudlus: kuni 100 halgu tunnis
  • Võimsus: 3 hj
  • Lõhkumisrammi jõud: 6,5 tonni
  • Halu maksimaalsed mõõdud 52 x 25 cm

 

 

Puulõhkumismasinat tutvustavat videot saab jälgida siit:

 

You've just added this product to the cart: