Tapeedieemaldaja

12.00 (10.00+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkus – Päev Uue rendipäeva algus kell 9.00 Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkus – Päev
Uue rendipäeva algus kell 9.00
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Kalendrisse märkida vaid järele tulemise kuupäev!

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Tapeedieemaldaja rent

Tapeedieemaldaja töötab aurutamise meetodil, mille tulemusena kuumutab tapeedieemaldaja lahti seinas küljes oleva tapeediliimi ning tänu sellele on lihtne seda ka pahtlilabidaga eemaldada.
Tapeedieemaldajaga saab eemaldada korraga ühe kihi, kuid sellegi poolest on see kiireim ja lihtsaim viis eemaldamaks tapeeti seinalt.

Lahti aurutatud tapeediliim teeb tapeedi eemaldamise lihtsamaks ning jätab pinnala parema lõpptulemuse.
Kui tapeet mida eemdalda vaja on kas värvitud, veekindel või lamineeritud, siis soovitaks eelnevalt kasutada tapeedi eemaldamiseks ogarulli, millega tehakse eemaldatava tapeedi sisse väiksed avad, kus aur siiski saab ligi tapeedi taga olevale liimile ning sellise meetodiga saab kätte ka raskesti eemaldatava tapeedi.

Tapeedieemaldaja kasutamine:

Tapeedieemaldaja kasutamiseks tuleb lisada seadmesse lisada külm vesi , kus see kuumutatakse (esmakordsel kuumutamisel võtab see aega 3-4 minutit),
et tekitada vajaminevat kuumaauru , mis juhitakse spetsiaalse plaadiga tapeedi pinnale.

Seejärel hoitke aurutusplaati seina vastus ca 10 sekundit kuni aur kuumutab lahti tapeedi taga oleva liimi
(erinevad tapeetidel on erinev kuumutusaeg) ja seejärel siis kas eemaldada näppude või pahtlilabidaga lahti kuumutatud  tapeet.

Alusta tapeedieemaldamist, mitte nähtavast kohast, et teha selgeks seadme ning seina eripärad, et ei tekitaks planeerimatuid kahjustusi seinale.

You've just added this product to the cart: