Oksapurustaja (makita)

18.00 (15.00+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkus – Päev Uue rendipäeva algus kell 9.00 Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkus – Päev
Uue rendipäeva algus kell 9.00
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Kalendrisse märkida vaid järele tulemise kuupäev!

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Oksapurustaja rent 

Lihtne ja mugav Makita oksapurustaja sobib hästi just koduaedade korrastamiseks, kuid sellest on kindlasti abi ka linnaparkides või suuremates talumajapidamistes.
Kui aias on vähegi puid tähendab see, et igal kevadel ja sügisel on maapind kaetud suurtemata ja väiksemate okstega.

Okste purustamine käsitsi või põletamine on tülikas tegevus ja ka osades kohtades naabritega kodurahu säilimise nimel mitte soovituslik, siis on lihtne rentida selleks vajalik seade ning purustada oksad kerge vaevaga.

Okstepuru saab siis hiljem vajadusel kerge vaevaga panna kas kotti ja viia kogumispunkti, põletada ahjus või asetada põõsaste alla.

Oksapurustaja andmed:

  • Kaal: 27,6 kg
  • Max. lõige 45 mm
  • Pinge: 230V (2500W)

Oksapurustaja kergekaalu (27,6kg) ning mugavate kummiratastega saab viia seadme endale sobivasse aianurka ning tänu laiale lõikeulsatusele saab purustada kuni 45mm oksi, mida saab koguda mahukasse 67 liitrisesse kogumiskasti.

Tänu kasutajamugavusele saab seadmel vajadusel ka tekkinud ummistusi välitda ning vajadusel lõiketera töösuunda muuta.

Seademe suurus on sobiv nii, et seda saab paigaldada peaaegu igasse autosse, kes aga autosse ei soovi panna siis saab rentida ka selleks kerghaagise.

Kui aga oksad on suuremad või lausa vajab maha võtmist puu, siis selleks vajaliku mootorsae või elektisae saab samuti rentida meilt nagu ka puulõhkumismasina, mis tänu suurele jõudlusele saab jagu ka suurematest pakkudest.

NB! Oksapurustaja komplekti ei kuulu toitejuhe, aga seda saab rentida vajadusel kohapealt.

Oksapurustajat tutvustavat videot saab jälgida siit: