Oksapurustaja

18.00  (15.00  + km)

  • Kirjeldus

Toote kirjeldus

Oksapurustaja rent Tallinnas

Andmed:

  • Kaal: 27,6 kg
  • Max. lõige 45 mm
  • Pinge 230V (2500W)

Lihtne ja mugav oksapurustaja sobib hästi just koduaedade korrastamiseks, kuid sellest on kindlasti abi ka linnaparkides või suuremates talumajapidamistes. Rendi hea seade soodsalt juba täna!
Kui aias on vähegi puid tähendab see, et igal kevadel on maapind kaetud puulehtede ja okstega, mis on talve jooksul maha langenud. Mida rohkem viljapuid, seda enam peab kevadel pingutama, et aed jälle kenasse suvevormi saada.
Okste ja puujääkide koristamine nõuab korraliku aega ja vaeva. Praht tuleb kokku riisuda ning kas siis lasta prügikäitlejal minema viia või see ära põletada. Okste põletamine võib aga väiksemas koduaias olla ohtlik ning tihtipeale on mõistlikum kevadine tuli tegemata jätta.
Väga nutikas võimalus on aga lasta hoopis oksapurustajal kogu raske töö ära teha. Meie lehelt on oksapurustajat võimalik rentida väga soodsalt.

Mida teha purustatud okstega?

Purustatud oksad sobivad aga hästi kompostimiseks, nii saab neist järgmistel aastatel taas viljakas muld lillepeenarde või maitsetaimede tarvis.
Makita purustaja ise kaalub 27,6 kilo ning selle lõike ulatus on kuni 45 millimeetrit. See tähendab, et purustajast võib läbi lasta enamesinevaid väiksemaid oksi, mille ühekaupa saagimine või juppideks raiumine oleks päris tülikas ettevõtmine.
Tegemist on usaldusväärse masinaga, mis oskab automaatselt ummistusi vältida ning vajadusel terade töösuunda muuta. Seega saab seadme kasutamisega hakkama igaüks.
Oksapurustaja suured kummirattad teevad selle masina õigesse aianurka lükkamise aga eriti lihtsaks. Selle tööriista kogumiskasti mahub purustatud oksi kokku 67 liitrit, nii et ühe hooga võib korda saada päris suure aianurga.
Makita oksapurustaja võllikiirus on kuni 40 pööret minutis, nii saab töö tehtud nobedalt.