Vaibapesumasin

25.00 (20.83+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkus - Päev Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval kell 10.00 Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel. Pesuaineid on võimalik soetada kohapealt!

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkus – Päev
Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval kell 10.00
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.
Pesuaineid on võimalik soetada kohapealt!

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Vaibapesumasina rent

Vaibapesumasin Kärcher BRS 43/500C on sobilik puhastama suuremaid vaipkatte pindu nii, et neid on võimalik kasutada juba vähem kui 30 minuti pärast. Vaibapuhastustööd mille käigus pihustatakse vaibale vett ja pesuainet ja hõõrutakse sisse vastupidi pöörlevate harjastega ning puhastatakse 20 minutit hiljem tolmuimejaga. Peale puhastamist on võimalik vaipa koheselt ka kasutada.

Spetsiaalset kiiresti kuivavat pesuainet Kärcher Fast Carpet Cleanerit on samuti võimalik soetada meilt kohapealt, see aine eraldab vaiba kiududelt mustuseosakesed ja kapseldab need ning mida on siis hiljem võimalik kerge vaevaga eemaldada tolmuimejaga.

Seadmel on ka tranpordi rattad, mis teevad masina transportmise lihtsaks ja mugavaks ning komplektis on seadmega kaasas ka hoiustusalus, et seadme mitte kasutamisel ajajooksul rullid raskuse all ei deformeeruks.

 

Vaibapesumasina andmed:

  • Puhatavee paak:  7,5L
  • Harja mootorivõimsus:370W
  • Kaal:25kg
  • Töölaius:430mm
  • Juhtme pikkus: 12m

Vaibapesumasina BRC 43/500C tutvustavat videot saab jälgida siit:

 

You've just added this product to the cart: