-45%

Tekstiilipesur | Jaanipäevaks |

24.90 (20.75+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 23.06 -27.06.21 Tagastamine hiljemalt esmaspäeval kell 19.00 Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel. Pesuaineid on võimalik soetada kohapealt!

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 23.06 -27.06.21
Tagastamine hiljemalt esmaspäeval kell 19.00
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.
Pesuaineid on võimalik soetada kohapealt!

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Tekstiilipesuri rent jaanipäevaks (23.06 – 27.06)

Kui oled minemas jaanipäevaks maale või suvilasse, siis võta kaasa tekstiilipesur ning tee sealgi puhtaks kõik pikalt puhastamata diivanid, madratsid kui ka oma auto!

Rendiperioodi pikkus on 23.06 – 27.06

Tekstiilipesur on seade, mis sobib kui puhastamist vajavad kas auto, diivan, madrats vaip, lastevankrid või turvatoolid. Seadmega saab teha ära töö, mida muidu kutsute tegema profesionaalse puhastusfirma, kas siis diivanite või vaipade puhastamiseks kui ka autopesulastes keemilise puhastuse tegemiseks.

Tekstiilipesuri rendi komplekti kuuluvad järgmised asjad:

1.Tekstiilipesur
2.Diivani puhastamisse otsik (7 cm laiune)

 

Soovi korral saab kaasa:

1.Vaiba puhastamise otsik (20 cm laiune) – 5 eurot (kogu rendiperioodi eest)
2.Auto puhastamise otsik (3 cm laiune) –4 eurot (kogu rendiperioodi eest)

 

Tekstiilipesuriga kasutamiseks mõeldud pesuained:

1.Pesutabelett (RM 760) – 1tk – 1€ (pesuaine kulu 1-2 puhastatava toote kohta. Näiteks: diivan ,madrats,auto). Tegu on Kärcheri poolt spetsiaalselt toodetud tekstiilide puhastamiseks mõeldud pesuainega, mis on tugeva toimeline ning effektiivne kõiksugu plekkide eemaldamisel.

 

2.Probiootline puhastusaine – 1 pudel (250ml) – 5€ (pesuainest piisab 2 puhastatava toote kohta). Probiootline pesuaine on loodussõbralik ning äärmiselt sobilik allergikutele ja samuti on ainel head omadused puhastada ära lemmikloomade poolt tekitatud õnnetused ning hävitada sellest tulenevad lõhnad.

PS! Pesuainete eest tasumine toimub peale seadme tagastamist ning pesuainet ette osta ei ole vaja ning tasute vaid selle eest mida kasutate.

You've just added this product to the cart: