Survepesur K7

18.00 (15.00+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 1 päev. Tagastamine hiljemalt kell 10.00 järgmine päev. Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 1 päev.
Tagastamine hiljemalt kell 10.00 järgmine päev.
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Survepesuri rent 

 

Survepesur Kärcher K7 on õige survepesur kõigiks töödeks, kuna sellel survepesuril lihtsasti reguleeritav surve otse LED-i paneelilt.

Survetugevust saab reguleerida 20-180 bar vahel, mis annab võimaluse puhastada selle survepesuriga nii terrassi, aiamööblit, puit ja kivifasaasdi kui ka tänavakivi platse, ilma et kahjustaks nende pindasid. Survepesuriga on võimalik puhastada kuni 60m2/h ning 10 meetrine kõrgsurvevoolik teeb sellega töötamise äärmiselt mugavaks.

 

Survepesuri andmed:

  • Töösurve (bar): 20 – 180 bar
  • Veehulk:600l/h
  • Kaal:18kg
  • Vooliku pikkus:10m

Survepesuri juhend:

 

Survepesuril Kärcher K7 ühendada kõigepealt kaasas olev veefilter masina külge ning seejärel veevoolik ühendada omakorda veefiltri külge, nii ei satu sodi masinasse ega riku seda.

Peale veega ühendamist ühendada seade vooluvõrku ja  lülita survepesur sisse ning peale seda on seade valmis kasutamiseks.
Püstoli peal olevale päästikule vajutades saab alustada puhastamist, kui aga olemasolev pihustamisfunktsioon ei sobi saab püstoli otsas olevat pihustit pöörata, millega muutub ka pihustusfunktsioon ning seeläbi leida endale sobivaim.
Kui valitud sai funktsioon, millega saab puhastada kõike, siis sellisel juhul saab püstoli üleval oleval seval olevast LED  ekraanilt vaadata survetugevust ja seda ka seal olevatest nuppudest reguleerida.

Kuna igale tööle tuleks leida sobiv survetugevus , et ei kahjustaks pindasid siis puitpindade puhastamisel (aed, aiamööbel jt) kasutada nõrgemat survet ja kivifassaadide ja tänavakivi platside puhastamisel suuremat survet.

Survepesuri Kärcher K7 tutvustavat videot saab jälgida siit:

 

You've just added this product to the cart: