UUS

Põrandapesumasina rent

15.00  (12.50  + km)

  • Kirjeldus
  • Kuidas kasutada

Toote kirjeldus

Põrandapesumasina rent

Põrandad tahavad korralikku pesu igas kodus vähemalt korra nädalas, sest ikka juhtub, et põrandale jäävad kohviplekid, porijäljed või moositilgad. Sama tihti tuleks need ka tolmuimejaga üle käia ja ära puhastada saiapuru ja tolmurullid.
Koduste tööde tegemine on aga ajakulu ning seepärast on mõnus, kui need kaks tüütut ülesannet saab täidetud ühe korraga.
Kärcher FC5 abil on võimalik põrandaid pesta ilma, et neid tuleks eelnevalt tolmuimejaga puhastada.
Sellel seadmel on nimelt väga mõnus kaks-ühes funktsioon, mille abil saab ühe korraga ära kraamida nii kuiva kui märja mustuse, tolmurullid ja kuivanud pori. See on igale perenaisele tubli ajavõit ning tulemus jääb suisa suurepärane!

 

Kärcher FC5 põrandapesumasin püsib puhas

Seade jääb koristamise ajal ise aga alati puhtaks sest kogu vesi ja mustus imetakse harjakestelt ära kohe, kui see sinna tekib. Nii ei pea pärast kodu koristamist veel seadme enda puhastamisega vaeva nägema.
Tegemist on ka väga keskkonnasõbraliku töövahendiga, sest võrreldes tavaliste koristusmeetodite ja põrandalappidega, kulub nii elamise kraamimiseks koguni 85 protsenti vähem vett. See on kokkuhoid ilma puhtuses järeleandmisi tegemata.
Põrandad jäävad pärast selle masina kasutamist alati puhtad ja tolmuvabad ning see kehtib kõigi kõvade põrandakatete kohta. Kärcher FC5 põrandapesumasina rent sobib suurepäraselt nii puidust, kivist kui PVC-st valmistatud põrandate puhastamiseks.
Kõiki kodumasinaid ei pea aga endale koju soetama ning selle asemel võib neid hoopis rentida. See võib olla hoopis taskukohasem!
Pealegi, rentides selle seadme meilt, sisaldab rentimine ka puhastusainet Kärcher Universal Floor Cleaner (RM 536). Õigeid töövahendeid kasutades võid olla kindel, et pinnad jäävad säravpuhtad.

Kas plaanid suuremat koristamist? Mitmed kliendid on lisaks põrandapesumasinale rentinud ka aknapesuri.

 

 

Kuidas kasutada

Uut põrandapesumasinat FC 5 on lihtne kasutada ja kiire töövalmis seada. Puhastage põrandad vaevata, põhjalikult ja kiiresti — nii lihtne see ongi.

Kuidas see toimib

1) Kasutuselevõtt
2) Kasutamine
3) Puhastus ja hooldus