Pinnapuhastaja

8.00  (6.67  + km)

  • Kirjeldus

Toote kirjeldus

Pinnapuhastaja rent

Pinnapuhastajaga saab suured välialad puhastada tõhusalt, pritsmeteta ja tavalise pihustustoruga võrreldes kuni 50% kiiremini.

Seda tänu kahele pöördjoale, mis tagavad mustuse eemaldamise suurtelt pindadelt.  Survet saab optimaalselt reguleerida, muutes otsiku ja puhastatava objekti vahelist vahet. See tähendab, et puhastada saab nii kõvasid pindu (näiteks teostada tänavakivide puhastust kui ka teha fassaadi pesu) kui ka tundlikumaid pindu (näiteks puhastada terrasse ning pesta ka puitfassaade). Tänu nn. hõljuki efektile on pinnapuhasti T-Racer äärmiselt lihtsasti manööverdatav.

Mudel T-Racer terrassipuhastaja sobib vaid Kärcheri K2 – K7 seeria survepesuritele.

Meie poolt pakutavatel survepesurile Kärcher K2 on mugav kombineerida terrassipuhastajat just seetõttu, et selle pesuri surve on just piisav et puhastada terrasse või puitfassaade ja millega ei teki “nn karvast puitu, kuid samas jätab puhta ja soovitud tulemuse.
Kui aga puhastamist vajavad ka tänavakividest platsid või kivist ja betoonist fassaadid soovitaksime kasutada tugevama survega suvepesuri Kärcher K7, mida on võimalik samuti rentida meilt.