Aurupesur SC4 + triikraud

17.90 (14.92+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 24 tundi. Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval samal ajal. Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 24 tundi.
Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval samal ajal.
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Kalendrisse märkida vaid järele tulemise kuupäev!

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Aurupesur + triikraud rent

Aurupesur SC 4 on lihtne kasutada ja tänu kahe paagilisele süsteemile saab koristada katkestusteta.

Seadmel on 3,5 (bar) aururõhsurve ja reguleeritav aurutugevus, mis annab võimaluse puhastada ka tõrksamat mustust, mis on tekkinud ajapikku vannitoa seintele, vuukidesse, pliitidele või ahjudesse.

Aurupesur puhastab põhjalikud kõik kõvad pinnad ja tapab 99,99% kodumajapidamises leiduvatest bakteritest, siis lisaks kõvadele pindadele saab auruga hävitada nii tolmulesti madratsites, lastemänguasjades või lastevankrites.

Põranda puhastamine aurupesuriga on lihtne

Aurupesur tagab maksimaalse puhtuse ja hügieeni kivi, PVC, laminaat- või lakitud parkettpõrandate puhastamisel ja seda kõike keemiliste jääkideta.

Aurupesurit rentides puhastad köögi vaevata

Olgu see siis furnituur, seinaplaadid, klaas ja sünteetilised pinnad, õhupuhasti, pliit, ahi või kraanikauss, aurupesur puhastab köögi hügieeniliselt.

Vannitoa puhastamine

Kärcheri aurupesur SC 4 teeb töö täiuslikult ja tagab hügieenilise puhtuse, isegi seina kahhelplaatide, vuugivahede, graniit, marmor, klaas- ja peegelpindade, akende, furnituuri, dušikabiini, pragude ja lõhede puhastamisel.

Nahkmööbli ja nahkistmete puhastamine

Nahkdiivanite ja nahkistmete puhastamiseks sobib kasutada aurupesurit, sest kuumaur mida lasta läbi aurupesurilapi kuumutab lahti naha boorid kuhu on kogunenud mustus ning mustus jääb lapi külge, selle meetodiga saab iseseisvalt ära puhastada nii kodus oleva nahast diivani kui ka autos oleva nahksisu.

Triikimine

Komplektis oleva triikrauga saab mugavalt ja lihtslt triikida ning aurutada samaaegsel ning tänu sellele et triikraual olev veepaak asub aurupesuris, on triikraud äärmisel kerge ja mugav kasutada ja tänu sellele sobib hästi kasutamiseks kui on vaja triikida rohkem pesu või ka kortsus kardinaid akende ees.

You've just added this product to the cart: