Aknarobot

20.00 (16.67+km)

Renditingimused: Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 24 tundi. Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval samal ajal. Nädalavahetuse rendihind- 28€ Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Renditingimused:
Rendi perioodi pikkuseks on arvestud 24 tundi.
Tagastamine hiljemalt järgmisel päeval samal ajal.
Nädalavahetuse rendihind- 28€
Pikema perioodi puhul rendipäeva hind kokkuleppel.

Powered by PINPOINT.WORLD

Kirjeldus

Aknaroboti rent

Mamiboti aknarobot on uuenduslik ning revolutsiooniline akende puhastamise viis ning sobib kõikdele akende tüüpidele nii raamiga kui raamita akendele, peeglitele, klaasisele.

Aknarobotit saab kasutada erinevate klaasipindade puhastamiseks nagu aknad, klaasuksed või ka klaaslauad.

Aknarobot peale aknale kinnitamist arvutab ise välja tõhusaima puhastusviisi ning ohutuse tagavad kukkumisandurid, katkematu toiteallikas (UPS) ja turvaköis.

Aknarobot ise töötab vaid toitejuhtmega ning sees olev aku on mõeldud vaid juhuks kui peaks tekkima voolukatkestus!

Lisaks on aknarobotit võimalik juhtida ka kaugjuhtimispuldi kui ka nutirakendusega otse oma telefonist.

Rakendus on allalaadimiseks saadaval (tasuta) iOS-i ja Androidi jaoks. Nende kahe võimaluse korral on klaasipuhastusroboti juhtimine eriti mugav ja lihtne.

PS! Enne aknaroboti kasutamist lugege läbi aknaroboti kasutusjuhend!

Kuidas kasutada aknarobotit?

 

Aknaroboti kasutamiseks tuleb esialgu aknaroboti külge kinnitada puhastuslapp (kollane – tugavam määrdumine, hall – vähem määrdunud) ning seejärel pritsida kinnitatud puhastuslapile kaasasolevat aknapesuainet nii et igale küljele 3-4 korda pritsides.

Peale seadme ettevalmistamist kinnita aknapesuri külge ohutusnöör ning ohutusnööri teine osa kinnita aknakäepideme külge.

Seejärel panna vooluvõrku aknaroboti adapter ning adapteri teine pool kinnitada aknaroboti külge ja peale seda on seade kasutamiseks valmis.

Kui aknarobot on ühendatud vooluvõrku siis aknarobotil oleval käepideme nupul süttib roheline tuli ning nüüd kui aknarobotit hoida aknaklaasil ning vajutada veelkord nuppu ca 3 sekundit hakkab seadmel tööle imur, mille abil aknarobot kinnitub akna külge.

Vajutades see järel uuesti käepidemel olevale nupule hakkab aknapesur pesema nii et mõõdistab kõigepealt akna suuruse ja see järel alustab puhastamist liikudes ülevalt alla ja alt üles.

Kui aknarobot on lõpetanud puhastamise siis liigub ta tagasi punkti kus ta tööd alustas ning annab sellest ka häälega märku.

Aknarobotil on lisaks kaasas ka juhtimispult, et seadet juhtida või panna puhastama teile sobival meetodil või suunal.

 


Aknaroboti kasutamise ohutus:

Kui aknarobotil on mingil põhjusel eemaldunud toitejuhe, siis aknarobotile on endale sisseehitatud aku, mis hoiab teda edasi aknaküljes küljes 20 minutit ning see on piisav aeg, et vajadusel vaikselt aknarobotit enda poole tõmmates ohutusnööriga mööda aknaklaasi tõmmates uuesti kätte saada ning vajadusel uuesti ühendada vooluvõrku.

Seade annab ka teada hääle signaaliga, kui on tekkinud voolukatkestus.

Aknarobotit kasutades ei tohiks teda jätta järelvalveta seda nii seest kui väljastpoolt puhastades ohtudeks siis voolukatkestus, lemmikloomad, lapsed jne.

 

Aknaroboti komplekt sisaldab:

 • Aknarobot Mamibot
 • Toitekaabel
 • Pikenduskaabel
 • Mikrokiud lapp – 2 tk
 • Kaugjuhtimispult
 • UPS (tagavara aku) – 20min

Aknaroboboti andmed:

 • Akna minimaalne suurus – 1 x 1 m
 • Akna maksimaalne suurus 4 x4 m
 • Mõõdud – 25 x 25 x 8,5 cm
 • Müratase – 65 d
 • Kaal – 1,35kg
 • UPS (tagavara aku) – 20min
 • Puhastuskiirus – 2,5m2/min

 

Aknarobotit tutvustavat videot saab jälgida siit:

 

You've just added this product to the cart: